Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zgrać zdjęcią z Xperi na komputer
Autor Wiadomość
Anuuusia Offline
Początkujący
Zarejestrowani

Liczba postów: 5
Reputacja: 0
Jak zgrać zdjęcią z Xperi na komputer
Witam, proszę o pomoc jak znaleźć po podłączeniu Xperi do komputera folder ze zdjęciami które zrobiłam i przenieść na komputer. Po podłączeniu nie wykrywa mi w ogóle karty pamięci a przypuszczam ,że te zdjęcia na pewno się tam znajdują, zainstalowałam już Aplikacja PC Companion i po włączeniu tej aplikacji ukazuje się tylko informacja o aktualizacji oprogramowania nic poza tym, a jeśli ja nie chce aktualizować ? to jak mam wejść w niby to Media Go™ które ponoś pozwala na zrzucanie zdjęć. Proszę o pomoc bo chyba jestem w tym ciemna... Uśmiech dlatego może ze nigdy nie miałam telefonów z systemem, a ten dostałam w prezencie Uśmiech Dziękuje

Anuuusia
12-11-2010 22:47:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mav- Offline
Użytkownik
Zarejestrowani

Liczba postów: 244
Reputacja: 1

Gdy podłączysz telefon do komputera to musisz najpierw go połączyć z poziomu telefonu. Domyślnie powinno Ci wyskoczyć okienko na telefonie z zapytaniem czy podłączyć/ładować/zainstalować PC Companion. Podłączenie odłączy tak jakby kartę pamięci w telefonie, ale dzięki temu będziesz miała do niej wgląd na komputerze. Gdy już podłączysz telefon to musisz przez Mój Komputer wejść na literkę odpowiadającą za Twój telefon, a zdjęcia zrobione aparatem znajdują się w folderze DCIM.
12-11-2010 23:06:02
Anuuusia Offline
Początkujący
Zarejestrowani

Liczba postów: 5
Reputacja: 0

Mav- napisał(a):Gdy podłączysz telefon do komputera to musisz najpierw go połączyć z poziomu telefonu. Domyślnie powinno Ci wyskoczyć okienko na telefonie z zapytaniem czy podłączyć/ładować/zainstalować PC Companion. Podłączenie odłączy tak jakby kartę pamięci w telefonie, ale dzięki temu będziesz miała do niej wgląd na komputerze. Gdy już podłączysz telefon to musisz przez Mój Komputer wejść na literkę odpowiadającą za Twój telefon, a zdjęcia zrobione aparatem znajdują się w folderze DCIM.

Dzięki dobry człowieku Uśmiech Wszystko już tak robiłam kiedyś jak napisałeś ale po prostu nie wpadło by mi do głowy ,że to znajduje się w tym folderze Uśmiech Dzięki raz jeszczeUśmiech

Anuuusia
12-12-2010 13:44:16
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości